Yardım S.S.S

HER YIL ÜCRET ÖDEME YAPMAM GEREKİYOR MU ?

web tasarımları ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık 250 TL  bir ödemesi bulunmamaktadır.


TASARIMI İSTEDİĞİMİZ KADAR DOMAİNE KURABİLİRMİYİZ ?

Satın aldığınız tasarımı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız.Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır  sonradan lisans ve tema değişmemektedir.


TASARIMI  KENDİ SUNUCUMDA BARINDIRABİLİR MİYİM ?

Tasarımınızı Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.


WEB TASARIMLARDA  BULUNAN ( copyright ) YAZISINI SİLEBİLİRMİYİZ?

Web tasarımlarda footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi silebilir, kendi linklerinizi koyabilirsiniz.


SATIN ALDIĞIM ÜRÜN NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR ?

Satın aldığınız web tasarımın ödemesini yaptıktan sonra Ödeme Bildirim Formu veya info@hazalbilisim.com ödeme bildirimi yaptığınız taktirde 10 dakika içerisinde tasarım bilgileriniz gönderilir. 7/24 hizmet veriyoruz. 


SATIN ALDIĞIM WEB TASARIM TESLİMATINI NASIL YAPIYORSUNUZ ?

Ödemesinizi yapıp bildirim formunu doldurduktan sonra web site bilgileriniz mail adresinize veya cep telefonunuza gönderilecektir. Dilerseniz ücretsiz kurulum talep edebilirsiniz. Bunun için ödeme bildirim forum açıklamasına hosting bilgilerinizi yazarak kurulum talep ediniz. Daha sonrasında güvenliğiniz için sunucu bilgilerinizi değiştirin.