Hakkımızda

 

Web Tasarım

Web Tasarım ve internet design ajansı Hazal Bilişim, 12 senelik tecrübesiyle sektöre yön veren kurumsal dijital hizmet firmalarındandır. Web dizayn şirketleri arasında salt rekabetçi tutum ya da müsabaka telaşına kapılmak yerine lider ve yenilikçi kimliğimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

“Web design & ux design” kavramları çerçevesinde, görsel estetiğin yanısıra kullanıcı tecrübesi üstüne de sıksık güncellenen internet sitesi dizaynları oluşturmaktayız. Kullanılabilirlik ile karşılaştığınızda yalnızca dizayn beğenisinin ihtiyaçlarınızı karşılamayacağını kolaylıkla fark edebileceksiniz. Bu amaçla güncel framework, Search Engine Optimization (SEO) ile uyumlu, süratli ve kararlı çalışan sayfalar tasarlıyoruz.

Dijital devrim olarak adlandırılan çağımızda kurumsal kimlik kavramının da değişim gösterdiğini görmekteyiz. Artık internet siteleri kişilerin ya da firmaların yalnızca çevrimiçi etkileşim adresi değil. Kurumsal sayfalar, İş ve hizmetlerinizin Piyasa yeri, sizlerin dijital kimliği, marka bilinirliğinizin odak noktası konumunda. Kurumsal Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik çalışmalarımızla siz de orjinal çizginizi oluşturabilirsiniz.

Hazal Bilişim, markalaşma sürecinize ya da marka çizginizin korunarak tekrardan yapılanma ihtiyacınıza 12 senesi aşan tecrübesiyle destek vermektedir. Web program geliştirme, Kurumsal Web Tasarım, mobil program hizmetimiz yardımıyla amaç kitlenizle kesintisiz ve özelleştirilmiş etkileşim sağlayabilirsiniz.

SMS ABONELİK